Sertleştirilmiş Microtype 100Base-TX 100Base-FX için SFP Ethernet Medya Dönüştürücüler

Değerlendirmeler (0)   |   Bir değerlendirme yazın

Yeni

Stokta var


571.43


10/100 M sertleştirilmiş Microtype 100Base-TX 100Base-FX için SFP Ethernet Medya Dönüştürücü
modeli: LNK-IMC1100P -SFP Serisi
LNK-IMC1100-SFP microtype bir medya dönüştürücü harici SFP modülleri destekleyen ve EN55022. karşılar bu bir endüstriyel ürün kimin çalışma sıcaklığı aralığı-40 olduğunu 80 için . LNK-IMC1100-SFP destekler 100 M Ethernet portu ve 100 M SFP portu . yarım-dubleks Ethernet portu hem destekler ve tam çift yönlü modu. LNK-IMC1100-SFP aynı anda verici veya alıcı taraf. kullanıcıların farklı türü kullanabilirsiniz SFP modülleri (tek modlu/çok modlu fiber, 1/2 çekirdek) gerektiği gibi.
bu Şık Microtype tasarım medya dönüştürücü kaplar sınırlı alan ve kolay kurulum için ideal bir çözüm en kamera içinde konutlar.
özellikler dönüştürür 100Base-TX 100 Base SFP destekler Tam/Yarım dubleks destekler harici SFP Auto MDI/MDI-X şık Microtype tasarım, en kamera konut içinde uyuyor ağ için teşhis kapsamlı LED göstergeleri çevre için sertleştirilmiş-40 °C 80 °C
(-40 ° f 176 ° F) çalışma sıcaklığı
garanti 5-Year Garanti
tipik Uygulama
Ethernet
standartlar:
IEEE802.3u 100Base-TX/FX
IEEE802.3x Akış Kontrolü
işleme Tipi:
ileri
yarım-dubleks, tam-dubleks
ileri Filtre Oranı::
148, 800pps (100 Mbps)
kablolama:
100Base-TX: Cat5 veya yukarıdaki
maksimum Mesafe:
Cat5 UTP kadar 100 m
bağlayıcı:
1x RJ45
optik Port:
1 x SFP 100Base-FX
çevre
çalışma Sıcaklığı:
-40 ° C ila 80 °C (-40 ° f 176 ° F)
depolama Sıcaklığı:
-40 ° C ila 85 ° C (40 ° f-185 ° F)
bağıl Nem:
5% 95% yoğuşmasız için
MTBF:
> 300,000 saat
elektrik ve Mekanik
giriş Gücü:
12VDC (Terminal Bloğu)
güç Tüketimi:
2.4 W Max. 0.2A @ 12VDC
LED Göstergeleri
güç:
güç Durumu
100TX:
bağlantı/Etkinlik, hız
SFP:
bağlantı/Etkinlik
boyutlar (Gxdxy):
36.2x117x24.5mm
ağırlık:
0.15Kg
gövde:
alüminyum Kasa
montaj Seçenekleri:
duvar montaj/LNK-MR-C10 1U Raf
yasal Onaylar
ISO9001, CE, FCC, RoHS
FCC bölüm 15, Sınıf A
EN55022: 2006 + A1: 2007 A Sınıfı
dalgalanma Koruması:
RJ45: 1KV
güç: 500 V
ESD: 4KV/8KV
sipariş Bilgileri
Model
açıklama
LNK-IMC1100-SFP
sertleştirilmiş Microtype 100Base-TX 100Base-FX için SFP Ethernet Medya Dönüştürücü
SFP Seçenekleri:
(S) = SFP seçenek. bizim SFP Seçenekleri üzerinde sayfa SFP seçeneği seçiniz.

Etiketler: Ucuz Sertleştirilmiş Microtype 100Base TX 100Base FX için SFP Ethernet Medya Dönüştürücüler, Yüksek Kalite Sertleştirilmiş Microtype 100Base-TX 100Base-FX için SFP Ethernet Medya Dönüştürücüler, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler

Model Numarası LNK-IMC1100-SFP Series
Connector 1x RJ45
Optical Port 1 x SFP 100Base-X
Operating Temperature -40°C to 80°C (-40°F to 176°F)
Input Power 12VDC (Terminal Block)
Mounting Options Wall-mount / LNK-MR-C10 1U Rack
Dimensions (WxDxH) 36.2 x 117 x 24.5 mm
Weight 0.15Kg
ESD 4KV/8KV
Industrial PoE Media Converters PoE Media Converters
Maximum Distance Cat5 UTP up to 100m
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 18cm x 8cm x 34cm (7.09in x 3.15in x 13.39in)

Bir değerlendirme yazın

Sertleştirilmiş Microtype 100Base-TX 100Base-FX için SFP Ethernet Medya Dönüştürücüler

Sertleştirilmiş Microtype 100Base-TX 100Base-FX için SFP Ethernet Medya Dönüştürücüler

İlgili ürünler:

Fiber Optik Kolu Optik Güç Ölçer-70-+ 10 dBm, alkalin Pil özellikler: modeli: PWA001 kalibrasyon Dalga Boyu (nm): 800 ~ 1700 dedektör tipi: InGaAs ölçüm Aralığı (dBm): -70, + 10dBm belirsizlik (dB): + 0.2 (5%) doğrusallık (dB): 0.01 ekran çözünürlüğü (dB): 0.03 frekans KIMLIK Hz: 270
₺186.63
22 1 Fiber Optik FTTH Tool Kit IÇINDE 10 mW Görsel hata Noktaları Optik Güç Ölçer Optik Fiber Cleaver Ve Sıyırma aracı paket şunlardır 1 alüminyum araç GJX1-1 12 Fiber Cleaver FC-6S çantası BB6-2 2 Toolbox kayış ve tuşları YS1-2-3 13 küçük Allen anahtarı DTD6-9 3 10 mW Görsel Hata Bulucu JS10MW4-6 14 büyük
₺446.25
1x32 Çelik Boru Ile Optik Splitter SC Konnektör düzlemsel lightwave devre PLC splitter optik güç yönetimi cihazı bir tür olduğunu imal edilir silika optik dalga kılavuzu teknolojisi kullanarak. bu küçük boyutu, yüksek güvenilirlik, geniş çalışma dalgaboyu aralığı ve iyi kanal-kanal tekdüzelik, ve yaygın PON sinyal güç yarma gerçekleştirmek
₺152.38
100% yeni satış CCTV 16 kanal fiber optik video dönüştürücü 16 kanal fiber dönüştürücü video/fiber optik video çoklayıcı 16v fiber optik dijital video dönüştürücü 16 kanal( alıcı-verici/çoklayıcı) dijital fiber optik video converte Miktar: 1 çift 2pcs/lot Dünya çapında ücretsiz kargo DHL/EMS/up vb... ürün müşteri
₺1 371.42
2 sfp yuvası fiber optik gigabit anahtarı sfp 4 rj45 UTP limanlar ethernet media converter SC tek modlu FTTH GPON terminali ürün Açıklaması BLY-SFP2G4E1000M Serisi Anahtarı The BLY-SFP2G4E bir olduğunu 10/100/1000 Mbps adaptif gigabit Ethernet SFP Fiber Optik Anahtarı . 4 vardır 10/100/1000 Mbps Ethernet portları ve iki 1.25 Gbps SFP fiber bağlantı
₺127.62
Tek bir Tıklama SC FC ST Konnektörleri ve Adaptörler için Fiber Optik Temizleyici özellikler 1. Kolay hareket yürütmektedir bağlayıcı ve başlatır iterek temizleyici 2. Disposable 800 + temizlikleri ile birim başına 3. anti statik reçine yapılmış 4. Cleaning mikro lifler yoğun mahsur ve enkaz ücretsiz 5. Extendable ucu gömme konnektörleri
₺44.84
yeni GLC-BX-U Cisco Uyumlu TX1310/RX1490nm 1.25G 10 km BIDI SFP Alıcı-verici modülü 100% uyumlu, garantili iyi koşullarda Test yüksek kalite ile CE ve FCC sertifikası, 1 Yıl yedek ve 3 Yıl garanti. telekom sınıf kalite, rekabetçi fiyat, sadece 10%-20% of orignal bir ' ın fiyatları ürün Durumu biz teklif bir yüksek kaliteli SFP (mini-GBIC)
₺83.81
130 metre sc-sc fiber optik patch kablo tek modlu dubleks kablo 3mm pvc fiber optik kablo tek modlu dubleks çekirdekli fiber optik patch cord sc sc dubleks sm fiber optik kablo Kablo uzunluğu: 130 metre Kablo çapları: 3.0mm Miktar: 1 adet dünya çapında ücretsiz nakliye çin sonrası hava Tek- modlu fiber optik patch kablo 130
₺255.20
Modeli: LNK-4HDTVI-20R genel bakış E-link HDTVI fiber dönüştürücüler kabul gelişmiş sıkıştırılmamış HDTVI kompozit video ve yüksek hız dijital optik iletim hangi teknolojileri HDTVI kompozit sinyalleri dönüştürmek için uzun mesafe ulaşmak için optik sinyalleri (kadar 20Km) iletim yoluyla lifler. özellikler Olmayan sıkıştırma
₺640.00
COMM kurulu ZXJ10 saklanan program kontrol Anahtarı için TÜM ZXJ10 Panoları: ASLC Kurulu, MDTI Kurulu, MP Kurulu, FBI, DTI, CKI, CFBI-1KM, MTT, DSNI, SYCK, SMEM, SP, SPI, COMM ödeme yapmadan önce stok onaylamak için lütfen bize ulaşın. teşekkürler. ZTE GTGO 8 port GPON OKT hat kartı (8 ile sınıf B + T/R SFP) için C320 ABD $600.00
₺3 809.51
özel toptan SC AP C hızlı bağlantı/soğuk alt soğuk alt ön gömülü fiber optik soğuk alt CATV özel 150 adet/grup açıklama SC AP C Fiber optik hızlı bağlayıcı CATV, Telekomünikasyon ağları Metro ağ, Yerel Alan Ağı (LAN) tarih işleme ağları 1, ISO9001: 2008 2, düşük Ekleme Kaybı 3, yüksek Geri Dönüş Kaybı 4,
₺440.91
SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.
₺3 352.37